Nákupní košík 0 produktů

DEKORATIVNÍ OLEJE A OCTY

SLUNEČNICOVÝ OLEJ S ESTRAGONEM 350ml

Estragon obsahuje hlavně estragonovou silici, hořčinu a nějaké minerály rovněž vit. C. Právě těmito obsaženými látkami opět posiluje chuť k jídlu a zažívání.

SLUNEČNICOVÝ OLEJ S ESTRAGONEM 350ml

Estragon obsahuje hlavně estragonovou silici, hořčinu a nějaké minerály rovněž vit. C. Právě těmito obsaženými látkami opět posiluje chuť k jídlu a zažívání.
Výrobce: Český výrobce
Kód: 60141
Dostupnost: 5 dnů
Rozměr:

Původní cena: 109 Kč
Vaše cena: 89 Kč
Omlouváme se, zboží bylo staženo z prodeje.
Popis produktu
Estragon obsahuje hlavně estragonovou silici, hořčinu a nějaké minerály rovněž vit. C. Právě těmito obsaženými látkami opět posiluje chuť k jídlu a zažívání. Má velice příjemné aroma a je hojně užíván ve francouzské kuchyni. Doporučujeme do salátů, k přípravě grilovacích směsí a na telecí, skopové maso, zvěřinu a hojně k zelenině a luštěninám.Estragon je tradiční součástí zejména francouzské kuchyně. Slunečnicový olej s estragonem se používá nejčastěji do nádivek, drůbeže, k pečeným a dušeným masům (výtečný je k vepřovému na studeno), do omáček, při nakládání zeleniny, do salátů, polévek a marinád. Estragon významně podporuje tvorbu žluči, působí mírně močopudně, zvyšuje chuť k jídlu a zlepšuje trávení.


Kvalitní 100% slunečnicové oleje s několika druhy bylin v exkluzí-vních baleních- originální sklo přírodní provedení. Jedná se o ruční práci. Oleje mohou sloužit jak k dochucení pokrmů či salátů podle druhu byliny, zároveň jsou originální dekorací a ozdobou kuchyně. Bylina a koření je vždy v celku, příjemně dekoruje vzhled oleje. Již po 3-5 dnech/ podle teploty skladování/ od data výroby je olej plně ochucen obsaženou bylinou. Naše výrobky jsou 100% přírodní, nejsou uměle dochucovány ani přibarvovány. Proč slunečnicový olej? Všeobecně platí zdravotní doporučení k náhradě živočišných tuků, tuky rostlinnými. Slunečnicový olej patří mezi nejkvalitnější rostlinné oleje a svým složením / vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin/ významně přispívá k prevenci a proti rozvoji aterosklerózy. Z rostlinných olejů má olej slunečnicový nejvýhodnější poměry nenasycených mastných kyselin jako prevenci aterosklerózy. Jaký význam mají bylinky a koření v oleji? Obsahují látky, které usnadňují trávení tuků. Příznivě chuťově ovlivňují pokrm, což umožňuje nahradit přemíru solení, které není vhodné pro naše zdraví, vhodnou novou chutí. Tím obohatí náš jídelníček, který je mnohdy příliš jednostranný. Dále byliny dodávají našemu tělu celou řadu biologicky účinných látek významných pro naše zdraví.
Máte dotaz?
Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky