Nákupní košík 0 produktů

DEKORATIVNÍ OLEJE A OCTY

SLUNEČNICOVÝ OLEJ S YZOPEM 350ml

Yzop podporuje trávení a povzbuzuje chuť k jídlu. Tato bylina působí také v oblasti trávícího ústrojí, kde je vysoce účinná proti zánětům a proti nadýmání.

SLUNEČNICOVÝ OLEJ S YZOPEM 350ml

Yzop podporuje trávení a povzbuzuje chuť k jídlu. Tato bylina působí také v oblasti trávícího ústrojí, kde je vysoce účinná proti zánětům a proti nadýmání.
Výrobce: Český výrobce
Kód: 60135
Dostupnost: 5 dnů
Rozměr:

Původní cena: 109 Kč
Vaše cena: 89 Kč
Omlouváme se, zboží bylo staženo z prodeje.
Popis produktu
Yzop podporuje trávení a povzbuzuje chuť k jídlu. Tato bylina působí také v oblasti trávícího ústrojí, kde je vysoce účinná proti zánětům a proti nadýmání. Slunečnicový olej s yzopem ozvláštní svou delikátní chutí zejména polévky a omáčky. Můžeme ho však použít i k ochucení zeleninových salátů nebo pečených či dušených mas. Yzop je koření s jemným aroma, které navíc podporuje trávení. Yzop je koření málo používané v naší kuchyni, nicméně v kuchyni francouzské určitě nalezneme inspiraci, pro zajímavou chuť vhodný k univerzálnímu použití dle našich představ. Doporučujeme k francouzské kuchyni, má vynikající chuť, která nezklame žádného gurmána.

Kvalitní 100% slunečnicové oleje s několika druhy bylin v exkluzívních baleních - originální sklo, přírodní provedení. Jedná se o ruční práci. Oleje mohou sloužit jak k dochucení pokrmů či salátů podle druhu byliny, zároveň jsou originální dekorací a ozdobou kuchyně. Bylina a koření je vždy vcelku, příjemně dekoruje vzhled oleje. Již po 3-5 dnech/ podle teploty skladování/ od data výroby je olej plně ochucen obsaženou bylinou. Naše výrobky jsou 100% přírodní, nejsou uměle dochucovány ani přibarvovány.
Proč slunečnicový olej? Všeobecně platí zdravotní doporučení k náhradě živočišných tuků, tuky rostlinnými. Slunečnicový olej patří mezi nejkvalitnější rostlinné oleje a svým složením / vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin/ významně přispívá k prevenci a proti rozvoji aterosklerózy. Z rostlinných olejů má olej slunečnicový nejvýhodnější poměry nenasycených mastných kyselin jako prevenci aterosklerózy. Jaký význam mají bylinky a koření v oleji? Obsahují látky, které usnadňují trávení tuků. Příznivě chuťově ovlivňují pokrm, což umožňuje nahradit přemíru solení, které není vhodné pro naše zdraví, vhodnou novou chutí. Tím obohatí náš jídelníček, který je mnohdy příliš jednostranný. Dále byliny dodávají našemu tělu celou řadu biologicky účinných látek významných pro naše zdraví.
Máte dotaz?
Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky